ویزیت و مشاوره درمان ناباروری با 40 درصد تخفیف در قزوین

معاون پژوهش و فناوری جهاد دانشگاهی استان قزوین: طرح “ماه تا ماه” برای افراد علاقه‌مند به خدمات مرکز درمان ناباروری برنامه‌ریزی شده است.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان قزوین، سید محمدرضا حسینی فاطمی با اشاره به فرا رسیدن ایام ماه مبارک رمضان و میلاد امام حسن مجتبی علیه‌السلام اظهار کرد: جهاد دانشگاهی استان قزوین با هدف ارتقای خدمات درمانی و ترویج برنامه‌های اجرایی مورد نظر خود، از زمان میلاد کریم اهل بیت علیهم‌السلام طرح استقبال از علاقه‌مندان به خدمات مرکز درمان ناباروری را با عنوان “ماه تا ماه” اجرا نموده است که تا عید فطر ادامه دارد.

معاون پژوهش و فناوری جهاد دانشگاهی استان قزوین، با بیان اینکه در بازه زمانی 20 خردادماه تا سوم تیرماه طرح ماه تا ماه اجرا می‌شود، عنوان کرد: عنوان ماه تا ماه با در نظر گرفتن زمان میلاد امام حسن مجتبی علیه‌السلام، تا عید فطر برنامه‌ریزی شده است.

این مسئول ادامه داد: افرادی که تمایل به استفاده از خدمات مرکز درمان ناباروری دارند می‌توانند در مدت زمان یاد شده به واحد درمان جهاد دانشگاهی استان قزوین واقع در خیابان بوعلی، چهارراه خیام به سمت پارک ملت، مرکز تله‌مدیسین خدمات درمان ناباروری مراجعه کنند و از خدمات مشاوره و ویزیت با 40 درصد تخفیف بهره‌مند شوند.

حسینی فاطمی خاطرنشان کرد: پزشکان و نیروهای متخصص جهاد دانشگاهی استان قزوین در حوزه درمان ناباروری از توانمندی‌های بالایی برخوردارند و هر کدام از نیروهای برجسته این رشته پزشکی در استان قزوین محسوب می‌شوند؛ تخصص بالای نیروها و هزینه مناسب مرکز خدمات درمان ناباروری جهاد دانشگاهی استان قزوین می‌تواند رضایت جامعه را در این زمینه فراهم کند.

معاون پژوهش و فناوری جهاد دانشگاهی استان قزوین در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به آمار ناباروری در کشور که حدود 20.2 درصد است، تصریح کرد: انتظار می‌رود با ایجاد برنامه‌های تشویقی مختلف، زمینه درمان روزافزون زوج‌های نابارور فراهم شود؛ جهاد دانشگاهی استان قزوین نیز با هدف پاسخگویی به نیاز خانواده‌ها، اقدام به ارائه طرح‌های تشویقی نموده است.

انتهای پیام/

برای دریافت آخرین اطلاعات در حوزه ناباروی در کانال تلگرامی ما عضو شوید

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *